Výhradný distribútor hláv valcov od AMC

Odišla vám hlava valcov? Hľadáte kvalitnú hlavu valcov, ktorá vám vydrží minimálne tak dlho ako tá orginálna? Vyberte si potom hlavu valcov od AMC. Sme výhradným distribútorom hláv valcov AMC. V ponuke máme viac ako 850 druhov hláv valcov na všetky dostupné motorové vozidlá na slovenskom trhu. K dispozícii sú holé hlavy válcov ale aj kompletné sety s vačkami, ventilmi a skrutkami hlavy válcov.

O firme AMC

Od svojho vzniku v roku 1958 sa španielsky výrobca AMC zaoberá vývojom náhradných dielov pre automobilový priemysel. Špecializuje sa na výrobu komponentov pre hornú časť motora ako sú hlava valcov, vačky, ventily a skrutky pre hlavy valcov.   V súčastnosti je to svetový líder vo výrobe hláv valcov vysokej kvality. Pri vývoji produktov AMC kladie vysoký dôraz na kvalitu, kde každý nový druh hlavy valcov, ktorý ide do výroby je dôkladne analyzovaný a všetky zistené nedostatky v dizajne sú pre hlavy valcov AMC odstránené. Dôkazom vysokej kvality výrobkov AMC je aj dohoda s viacerými výrobcami automobilov o dodávke kompletných hláv válcov alebo jednotlivých komponentov ako aj štandardná záruka 24 mesiacov.

Veľkoobchod

Pre firemných zákaznikov a servisy poskytujeme zaujímavé zľavy na výrobky AMC.

Maloobchod

Možnosť kúpy produktov AMC aj koncovým zákazníkom.

Ako nás kontaktovať?

V prípade vašeho záujmu o hlavy válcov AMC nás kontaktujte na 0917 909 892 alebo emailom na info@isatrade.sk. Veľkoobchod aj maloobchod.