Antikorózne servisné centrum DINITROL

Antikorózna ochrana podvozku pre osobné a úžitkové vozidlá, SUV, off-road, veterány, agro techniku a nákladné vozidlá. Autorizované servisné centrum DINITROL sa nachádza v Bratislave a Banskej Bystrici.

Ochrana podvozku auta je dôležitou súčasťou pravidelnej údržby motorového vozidla nie len z hľadiska životnosti vozidla ale hlavne bezpečnosti.

Viac informácii o antikoróznej ochrane podvozku vozidiel a dutín karosérie nájdete na: www.osetreniepodvozku.sk

Ošetrenie podvozku

Ošetrenie podvozku vozidla pripravkom DINITROL 4941 zaručuje dlhodobú odolnosť voči hrdzi a oderu aj pri ťažkých podmienkach. Vytvorí pevný, elastický, čierny, voskový ochranný film, poskytujúci vysoký stupeň ochrany. Film je tiež odolný voči vyšším teplotám a uchováva svoju adhéziu ku kovu pri všetkých bežných opravách laku v lakovacej kabíne pri 60°C. DINITROL 4941 vyniká výbornou priľnavosťou bez ohľadu na predchádzajúce vrstvy podvozkových ochrán, ktoré na sa na podvozku môžu nachádzať. Je ideálnou voľbou pre všetky typy vozidiel od osobných, cez terénne až po autobusy a špeciálne vozidlá.

Ošetrenie dutín karosérie

Ošetrenie dutín karosérie pomocou antikorózneho prípravku DINITROL 1000. Tento prípravok sa vyznačuje vynikajúcimi vlastnosťami tvorenia filmu na otvorenom povrchu práve tak ako aj v dutinách. Po aplikovaní zanecháva číry, voskovitý, vodu odpudzujúci ochranný film. Vyznačuje sa vysokou vzlínavosťou v štrbinách a spojoch, čo zabezpečí úplné ošetrenie nedostupných miest karosérie vozidla, ktoré sú často úplne bez farby, alebo inej povrchovej ochrany už od výroby vozidla. Takými typickými miestami vzniku korózie sú falcované spoje dverí, bodové zvary jednotlivých dielov, otvory pre plastové diely v karosérii a podobne.

Ošetrenie podvozku pre veterány

Špeciálne nástreky podvozkových častí pre veterány pomocou antikorózneho prípravku DINITROL 485 Korrotec. Vytvára tenký voskový transparentný a nelepivý film určený k ochrane všetkých kovových a nekovových povrchov proti korózii. Vhodné aplikovať na prekrytia karosárskych dielov, body zvarov v motorovom priestore, uchytenia tlmičov a odvodňovacie žlaby. Zvlášť vhodný pre ochranu karosérii a podvozkov veteránov, pretože je transparentný a tým neovplyvňuje pravidlá pre špecifické schválenia historických vozidiel.. Dobre odoláva vlhkosti, vode a soli. Nie je vhodný ako ochrana proti kamienkom.

Ošetrenie podvozku agro technika

Výsledkom dvojstupňového procesu aplikácie prípravkov DINITROL je extrémne odolná ochrana. V prvok kroku sa dutiny podvozku ošetria DINITROL 1000. Vyznačuje sa vynikajúcimi penetračnými vlastnosťami a zaručene sa dostane do každého skrytého kúta. Následne je podvozok ošetrený DINITROL 4010. Zanecháva tvrdý, transparentný film, ktorý je odolný voči vode, vlhkosti, vplyvom počasia ako aj kyselinám a zásadám. Je tiež odolný voči teplote až 200°C. Preto je ním možné ošetriť aj priestor motora a samotný motor.